Noore uurija stipendiumikonkurss õpilastele!

Hei, teadushuviline õpilane!
Kui käid parajasti 8.-11. klassis, fännad igasugu uurimist-puurimist, teadust ja teaduskatsete tegemist ning naudiksid põnevusega toimetamist päris ehtsas teaduslaboris ja päris ehtsa teadlase käe all, siis on see konkurss just sulle!

Õpilaste teadusfestival 2016 (foto: Erik Peinar)

Noore uurija stipendiumikonkurss on hetkel täie hooga käimas ja ootame õpilastelt stipendiumitaotlusi kuni 17. oktoobrini!

Noore uurija stipendium pakub õpilastele võimalust viia oma uurimus läbi koos teadlasest juhendajaga, kas siis teaduslaboris, välitöödel või muul moel teadlaste tiimis kaasa lüües. Konkursil osalejate hulgast valitakse välja kõige motiveeritumad õpilased, kellele pakume tuge uurimustöö tegemisel. Abistame juhendaja leidmisel teadusasutustest ja vajadusel toetame uurimistöö tegemisel tekkivate kulutuste katmisel.

Konkursil osalemiseks tuleb täita elektrooniline taotlusvorm ja saata see otse veebist meile. Täidetud taotlusvorme ootame kuni 17. oktoobrini 2016.

Edukaks kandideerimiseks soovitame läbi mõelda, mis teema uurimine sulle tõeliselt huvi pakub, miks selle teema uurimine võiks olla vajalik ja kuidas saab stipendium sellise uurimistöö elluviimisele kaasa aidata. Seejärel tuleb need põhjendused taotlusesse lühidalt ja konkreetselt kirja panna. Kui vajad ideid uurimistöö teemaks, võid saada häid mõtteid meie kodulehelt uurimisteemade alt. Teiste õpilaste kogemustest oma uurimistööde kirjutamisel saad lähemalt lugeda portaalist www.miks.ee

Loe konkursi kohta täpsemalt Teadusagentuuri kodulehelt www.etag.ee/nooruurija ja vajadusel küsi lisa sirli.taniloo@etag.ee või tel 52 60 562

Jääme Teadusagentuuris põnevusega ootama sinu lennukaid uurimistöö ideid! :)